Офіційний сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Новини та матеріали

Підтримка інклюзії: роботодавець із Кіровоградщини отримав компенсацію від держави

У лютому 2024 року до Вільшанського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості надійшла актуальна вакансія – завідувач складу. Вже наступного дня вакансія була успішно укомплектована Казімом Нурмагомедовим, який має ІІ групу інвалідності. Чоловік був обраний з вільного ринку праці, але його працевлаштування вимагало спеціально облаштованого робочого місця.

09:46:00 19.06.2024

Пошук психологічної допомоги для кожного: почни з себе «Ти як?»

З початку повномасштабного вторгнення чимало людей в нашій державі потребують психологічної підтримки. Стан психологічної захищеності, здатність людини «відбивати» несприятливі зовнішні та внутрішні фактори впливають на якість життя, усі його сфери, зокрема, й на професійну.

09:44:49 19.06.2024

У якому розмірі оплачується вартість проживання учасника бойових дій в період профнавчання?

Насамперед нагадаємо, що правові норми експериментального проєкту з профнавчання визначені Порядком реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984.

09:43:48 19.06.2024

Облаштування робочого місця для людини з інвалідністю: заява через Дію

Ви роботодавець, який надає громадянам з інвалідністю роботу і дбає про належні умови праці для них? Скористайтеся державною підтримкою та отримайте компенсацію за облаштування робочого місця особи з інвалідністю за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

09:38:33 19.06.2024

Компенсація за облаштування робочих місць: вже 7 роботодавців скористалися підтримкою держави

Ви роботодавець, який працевлаштовує громадян з інвалідністю І та ІІ груп? Отримайте  компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць для таких громадян. Наразі вже 7 роботодавців отримали компенсацію за облаштування робочих місць для 8 осіб з інвалідністю.

09:37:53 19.06.2024

Ваше професійне майбутнє у ваших руках: стартує навчання на токаря від служби зайнятості

Державна служба зайнятості запрошує всіх охочих на професійне навчання за професією «Токар». Це чудова можливість здобути висококваліфіковану професію, яка завжди має попит на ринку праці.

09:36:40 19.06.2024

Тепла професія: можливість стати фахівцем зимового сезону

Чи замислювались ви над тим, що найпростіші на перший погляд види діяльності на ринку праці часто відкривають шлях до «своєї» справи? Професія опалювача і кочегара налічує не одну сотню років. Забезпечувати теплом людські оселі – робота не тільки затребувана, але й корисна, актуальна як для власних знань, умінь у наші бурхливі часи, так і для величезної кількості людей. А з розвитком опалювального обладнання все більшого значення набуває навчання фахівців.

09:35:24 19.06.2024