Офіційний сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості

Новини та матеріали

Звітність приватних агентств зайнятості – дедлайн не пізніше 15 квітня

Нагадаємо, що інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), порядок її подання, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 2 липня 2019 року за № 717/33688.

16:34:57 01.04.2024

Форсайт-дослідження: майже 63 % військовослужбовців хотіли б зайнятися власною справою, близько 11 % – уже її мають!

За результатами дослідження Український ветеранський фонд та Мінветеранів майже 63% військовослужбовців хотіли б зайнятися власною справою, близько 11% зазначають, що вже мають власну справу. Більше 50% опитаних ветеранів також мають бажання розвивати власну справу. Детальніше про дослідження https://is.gd/j2hGZ2

09:02:47 27.03.2024

Топовий агрегатор вакансій в Telegram! Отримуй щодня лише актуальні вакансії

Ви шукаєте роботу? Для вас є новина! Кіровоградський обласний центр зайнятості запустив окремий Телеграм-канал з пошуку роботи. Він має назву «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує»  та доступний за посиланням t.me/job_kid_dcz.

09:01:37 27.03.2024

Чи надається роботодавцям компенсація щодо працевлаштованих осіб за дні перебування їх у відпустці без збереження заробітної плати?

Якщо в процесі трудових відносин працевлаштована особа перебуває у відпустці без збереження заробітної плати, то компенсація за ці дні роботодавцю не надається.

08:59:15 27.03.2024

Чи надається роботодавцям компенсація щодо працевлаштованих осіб за період їхньої тимчасової непрацездатності?

На початку нагадаємо, що відповідно до частини 1 статті 26 Закону України “Про зайнятість населення” та пункту 4 Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року № 124, при працевлаштуванні окремих категорій безробітних (наприклад осіб, яким до настання права на пенсію залишилося 10 і менше років) компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску. Загальна тривалість виплати цієї компенсації становить 12 місяців.

08:58:51 27.03.2024

Чи беруть участь центри зайнятості у реалізації грантових програм роботодавцями у сферах садівництва та тепличного господарства?

Безпосередньо ні, не беруть, але відповідні роботодавці можуть звертатись до центрів зайнятості з питання укомплектування нових робочих місць, що утворюються в процесі реалізації грантових програм.

08:57:20 27.03.2024

Чи має подаватися інформація до центру зайнятості при масовому вивільненні державних службовців?

Так, має. Це передбачено статтею 50 Закону України “Про зайнятість населення” – роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати центрам зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України "Про державну службу". На відміну від загального строку подання такої інформації (не пізніше ніж за 2 місяці до вивільнення) інформація має подаватися не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення. Довідково. Усе про припинення державної служби можна дізнатися на вебсторінці Національного агентства України з питань державної служби, посилання тут http://surl.li/rlacv Є питання, пов’язані зі сферою зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за номерами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

08:43:28 27.03.2024