Які витрати покриваються роботодавцям за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що питання надання такої компенсації врегульовані постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893. Нею затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

10:29:39 25.04.2024

У які строки виплачується роботодавцю компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що відповідно до пункту 6 Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893, заява про надання компенсації може бути подана роботодавцем до філії обласного центру протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

10:27:29 25.04.2024

Куди звертатись роботодавцю для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю роботодавець має звернутися до філії обласного центру зайнятості за місцем провадження його господарської діяльності та подати заяву і визначений перелік документів.

10:23:54 25.04.2024

Які документи подаються роботодавцем для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

10:21:09 25.04.2024

Який розмір компенсації за працевлаштування осіб з інвалідністю надається роботодавцям за квітень 2024 року?

При працевлаштуванні особи з інвалідністю (яка перебуває в статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць) за направленням філії обласного центру зайнятості роботодавцю компенсуються 50% фактичних витрат на оплату праці таких осіб.

10:20:47 25.04.2024

Вже майже 300 роботодавців отримали компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочого місця (далі - компенсація) - відшкодування роботодавцю фактичних витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю у розмірі не вище граничного розміру компенсації.

10:19:35 25.04.2024

«єРобота» + «Зроблено в Україні»: інвестиції держави у розвиток економіки

Для стимулювання українського виробника до розширення виробництва та напрямків підприємницької діяльності уряд розробляє інструменти щодо інвестування коштів у реальний сектор економіки, зокрема, шляхом створення безперешкодного доступу та залучення бізнесу до грантових програм.

10:17:23 25.04.2024