Пропозиції роботи для людей з інвалідністю: можливості та підтримка у Кіровоградському регіоні

На Кіровоградщині наразі понад 150 вакансій, які призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю. Заробітну плату роботодавці пропонують до 20 000 гривень. Робота є як на повний робочий день, так і на 0,5 ставки за індивідуальним графіком.

10:13:15 25.04.2024

Активне дитинство та психоемоційна реабілітація дітей: як «єРобота» допомагає підприємцям розвивати бізнес

Кімната сенсорної інтеграції – це нова родзинка Центру раннього розвитку «Нове Покоління» у місті Олександрія, що на Кіровоградщині. Центр працює вже десятий рік, його засновниця та керівниця Олена Галицька. Лікар за освітою та підприємиця з досвідом не зупиняється на досягнутому – робить чимало кроків задля створення безбар'єрних та розвиваючих просторів для дітей від одного року до семи, напрацювання дієвих гайдів в освітньому просторі дітей.

10:11:44 25.04.2024

Забудьте про безробіття: опануйте професію лицювальника-плиточника

З’явилася чудова можливість для тих, хто бажає опанувати мистецтво обробки плитки. Державна служба зайнятості пропонує професійне навчання за професією «Лицювальник-плиточник». Це не лише професія, а й шлях до стабільного та перспективного майбутнього.

10:04:40 25.04.2024

Нові можливості для кар'єри: вакансії для психологів та практичних психологів на Кіровоградщині

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє про відкриття нових можливостей для тих, хто шукає роботу у сфері психології. Якщо ви маєте досвід у цій галузі або просто відчуваєте покликання допомагати іншим, це може бути ваш шанс долучитися до стабільного та цікавого професійного середовища.

10:02:02 25.04.2024

Розбудуйте свою кар’єру у веброзробці: курси від служби зайнятості!

Шукаєте можливість розвинути свої навички у сфері веброзробки? Тоді чудова новина для вас! З 30 квітня цього року стартують курси підвищення кваліфікації за програмою «Основи розробки вебсайтів».

09:55:34 25.04.2024

Звітність приватних агентств зайнятості – дедлайн не пізніше 15 квітня

Нагадаємо, що інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), порядок її подання, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 2 липня 2019 року за № 717/33688.

16:34:57 01.04.2024