У якому розмірі призначається допомога по безробіттю гіг-спеціалісту під час воєнного стану?

Нагадаємо, що гіг-спеціалісти юридичних осіб, що перебувають у статусі резидента Дія Сіті згідно із Законом України "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні", після припинення гіг-контракту мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі. В такому ж розмірі призначається допомога працівникам цих юридичних осіб після звільнення з роботи. Це врегульовано абзацом 2 частини 3 статті 22 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (далі - Закон).

14:40:46 02.02.2024

Компенсація за працевлаштування ВПО: як її отримати і які відбулися зміни?

Ви працевлаштовуєте внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні?  Отримайте компенсацію витрат на оплату праці. Нагадаємо, що  Порядок надання роботодавцям компенсації витрат на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО під час дії воєнного стану затверджено постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 331. Про зміни, які відбулися з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1390, дізнавайтеся в нашій інфографіці.

14:35:39 02.02.2024

Гранти для ветеранів та другого з подружжя: відкривай та розвивай власну справу

Захисники й захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, можуть отримати грант до 1 млн грн. Все про гранти для ветеранів та другого з подружжя  за посиланням http://surl.li/glaly.

14:30:34 02.02.2024

Запуск б’юті-простору: у Кропивницькому відкривається школа-студія «Незламні нігті»

Блиск в очах та купа амбітних планів: усе це про кропивничанку Світлану Маржіне, яка за допомогою грантового проєкту «єРобота» відкриває школу-студію нігтьового сервісу «Незламні нігті».

14:09:07 02.02.2024

Курс з таргетованої реклами пропонують безробітним Кіровоградщини

Плануєте працювати у сфері торгівлі, маркетингу та реклами? Ми пропонуємо вам навчання! Курс за напрямком «Таргетолог. Створення таргетованої реклами» допоможе вам дізнатися усе про сферу віддаленого заробітку інтернет-маркетингу.

14:05:41 02.02.2024

Кіровоградщина: понад 6 тисяч осіб працевлаштовано за сприяння служби зайнятості

Упродовж 2023 року за сприяння філій обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів було працевлаштовано майже 6,3 тис. осіб, що на 38,7% або майже 4,0 тис. осіб менше, ніж у 2022 році.

15:01:24 29.01.2024

#Підтримка_підприємництва: пропонуємо інструменти, які допоможуть вам досягти бажаного, читайте нижче

Одним із важливих етапів до отримання грантів за урядовою програмою «єРобота» є співбесіда з регіональним центром зайнятості щодо пітчингу власного проєкту бізнес-плану.

14:59:08 29.01.2024