Які лікарі найбільш затребувані зараз на Кіровоградщині?

Якщо ви маєте медичну освіту та перебуваєте у пошуку роботи, фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості виокремили із бази даних вакансії медичної сфери, які найбільш популярні у регіоні. Серед них:

09:25:28 24.01.2024

Адаптація ветеранів до мирного життя: чим може допомогти служба зайнятості?

З початком вторгнення росії в Україну життя наших громадян розділилося на до та після. Багато українців набули статусу учасників бойових дій і стали потребувати особливої підтримки від держави. Як саме служба зайнятості може допомогти захисникам і членам їх родин, читайте далі.

09:23:17 24.01.2024

Відтепер до Сил оборони можна доєднатись і через Державну службу зайнятості

Служба зайнятості надаватиме допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співробітництво, який підписали Державний центр зайнятості, Міністерство оборони та robota.ua.

09:22:50 24.01.2024

Цікавитеся вирощуванням рослин? Доєднайтеся до навчання від служби зайнятості!

29 січня цього року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнуться короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Вирощування рослин у відкритому ґрунті».

09:19:14 24.01.2024

Підтримка підприємництва: які зміни відбулися у законодавстві?

Нагадаємо, що питання підтримки підприємництва регулюються, зокрема, Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та Порядком надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. До постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738, якою затверджено вказані порядки, урядовою постановою від 07 листопада 2023 року № 1157 внесено зміни.

14:16:31 12.01.2024

Яка максимальна вартість ваучера встановлена на 2024 рік?

Вартість ваучера для проходження професійного навчання встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом. Це визначено ст. 30 Закону України “Про зайнятість населення”.

14:14:02 12.01.2024