Таргет, SMМ та соцмережі: як організувати власний бізнес, розкажуть на курсах

Ви зацікавлені у відкритті власної справи? Бажаєте дізнатися лайфхаки просування власного товару чи бренду за допомогою соціальних мереж? Маємо для вас вигідну пропозицію – курси цільового призначення за навчальною програмою «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі».

14:03:54 12.01.2024

Ви бухгалтер? Служба зайнятості пропонує удосконалити свої знання

Ви бухгалтер за освітою і відчуваєте «слабинку» у своїх професійних навичках? Здобувайте нові знання та беріть активну участь у реформуванні системи бухобліку та фінзвітності. У цьому вам допоможуть курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності».

14:02:36 12.01.2024

Запрошуємо на спеціальні курси психологічної допомоги з подолання стресових станів

Емоції беруть верх над вами у стресових ситуаціях? Не знаєте, як опанувати себе, коли є тривога? Пропонуємо курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

14:00:13 12.01.2024