Ви бухгалтер? Служба зайнятості пропонує удосконалити свої знання

Ви бухгалтер за освітою і відчуваєте «слабинку» у своїх професійних навичках? Здобувайте нові знання та беріть активну участь у реформуванні системи бухобліку та фінзвітності. У цьому вам допоможуть курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності».

14:02:36 12.01.2024

Запрошуємо на спеціальні курси психологічної допомоги з подолання стресових станів

Емоції беруть верх над вами у стресових ситуаціях? Не знаєте, як опанувати себе, коли є тривога? Пропонуємо курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

14:00:13 12.01.2024

Кіровоградщина: понад 220 краян отримали роботу у переможців програми «Власна справа»

Грантова програма єРобота – це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

13:59:36 12.01.2024

Ідея ваша, стартовий капітал – від держави: скористайся грантом від «єРобота» і бізнес-ідея буде реалізована

Попри воєнний стан, чимало підприємців не лише продовжують розвивати свій бізнес, підтримуючи економіку держави, а й створюють нові робочі  місця, аби дати роботу тим, хто її шукає.  Чимало й тих, хто робить перші кроки у бізнесі та намагаються втілили власні бізнес-ідеї у реальність. На допомогу їм приходить грантова програма «єРобота», яка спрямована на підтримку стартапів, малого й середнього підприємництва.

13:57:05 12.01.2024

Як створити креслення гайки або стільця? На курсах комп’ютерної графіки від служби зайнятості

Для того, щоб бути постійно затребуваним кваліфікованим фахівцем, необхідно завжди вдосконалювати свої навички та знання. Якщо ви працюєте або цікавитеся сферою будівництва, архітектури, інженерії, вам стануть у пригоді короткострокові курси цільового призначення «AutoCAD», які організовуються за сприяння Державної служби зайнятості.

13:56:56 12.01.2024

Навчання не заради оцінок: єРобота розширить коло учнів закладу «Мозаїка» у Кропивницькому

Освітній простір «Мозаїка» – це заклад позашкільної освіти, який вже майже 15 років успішно надає послуги у сфері навчання жителям Кропивницького.  Відтепер заклад зможе розширити коло своїх учнів завдяки проєкту єРобота.

09:40:14 08.01.2024

Зміни у законодавстві про зайнятість населення: що нового?

30 грудня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1390 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань зайнятості населення”, якою внесено зміни до:

09:35:52 08.01.2024

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація при працевлаштуванні ВПО за неповністю відпрацьований місяць?

Нагадаємо, що за повністю відпрацьований внутрішньо переміщеною особою місяць розмір компенсації, що виплачується роботодавцеві, дорівнює розміру мінімальної заробітної плати (наразі це 7100 грн). Детальніше про розмір компенсації роботодавцю при працевлаштуванні внутрішньо переміщеної особи можна дізнатися у матеріалі, що був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості 2 січня 2024 року http://surl.li/ovfyt

09:34:41 08.01.2024