У якому розмірі надається роботодавцям компенсація при працевлаштуванні ВПО з 1 січня 2024 року?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (далі – Порядок).

09:33:20 08.01.2024

Компенсація витрат роботодавця за облаштування робочого місця при працевлаштуванні осіб з інвалідністю: який граничний розмір у 2024 році?

Насамперед нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

09:31:10 08.01.2024

В які строки приватні агентства зайнятості мають подавати відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб?

Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), подається приватними агентствами зайнятості до філій обласного центру зайнятості щоквартально, не пізніше 15 числа місяця після звітного періоду.

09:30:53 08.01.2024

Перший на Кіровоградщині, хто отримав компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю, – грантер єРобота

Ви роботодавець, який працевлаштував людину з інвалідністю та облаштував для неї робоче місце? Тоді можете отримати компенсацію вартості його облаштування.

09:25:41 08.01.2024

Робота є! Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Офіційне працевлаштування, безкоштовне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безкоштовні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

09:24:23 08.01.2024

Функції та можливості електронного кабінету безробітного та роботодавця на порталі

Пошук роботи – процес кропіткий. Іноді потребуючий значно більшого часу і енергії, ніж бажалося та планувалося. Аби спростити цю задачу та спростити користування послугами служби зайнятості, на нашому офіційному порталі створено особистий кабінет як для роботодавців, так і шукачів роботи, зокрема і безробітних. Вхід у кабінети здійснюється через кваліфікований електронний підпис. Інструкцію з реєстрації кабінету ви можете переглянути тут.

09:17:38 08.01.2024