Чи відбулися зміни у законодавстві щодо категорій громадян, які можуть отримати ваучер?

Насамперед нагадаємо, що категорії громадян, які мають право на отримання ваучера визначені в частині 1 статті 30 Закону України “Про зайнятість населення” та пункті 1 Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207.

10:06:17 19.12.2023

Підприємствам Кіровоградщини терміново потрібні електрогазозварники: зарплата до 21 тис. грн

Підприємства Кіровоградщини потребують електрогазозварників,  електрозварників ручного зварювання та електрозварників на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Сьогодні база даних Кіровоградського обласного центру зайнятості налічує 36 таких вакансій. Заробітна плата робітників сягає до 21 000 гривень.

10:05:47 19.12.2023

РоботаЄ: м’ясокомбінат «Ятрань» запрошує на роботу! Хто потрібен? Читайте нижче

Проведення у Кропивницькій філії обласного центру зайнятості презентацій роботодавців, які діють на території району, – явище звичне, адже фахівці добре розуміють, що безпосереднє спілкування роботодавців із шукачами роботи, отримання інформації з перших уст дає змогу домовитися сторонам про задоволення їхніх потреб: роботодавцям добрати необхідних працівників, безробітним громадянам – знайти підходящу роботу.

10:04:23 19.12.2023

Зробіть крок у сферу медицини разом зі службою зайнятості

Цікавить медицина? Розпочніть із базових знань медичної галузі! Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості організовує навчання за професією «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».

09:59:31 19.12.2023

Мистецтво гравірування: усе про сучасні технології цієї справи дізнавайтесь на курсах

Зацікавлені в отриманні нових знань? Є пропозиція! Державна служба зайнятості організовує курси підвищення кваліфікації за напрямком «Сучасні технології лазерного гравірування та різання матеріалів».

09:58:13 19.12.2023

Цікавить графічний дизайн? Скористайтеся можливістю навчання!

Усіх, хто бажає набути сучасних навичок у графічному дизайні, підприємництві, працювати у сфері ІТ та розвиватися, Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує 21 грудня 2023 року долучитися до курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Створення цифрової ілюстрації».

09:56:01 19.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

14:27:09 08.12.2023