Створіть професійне резюме – не упустіть свій шанс отримати гідну роботу

«Як створити професійне резюме?» – питання, яке хвилює майже кожного, хто шукає роботу. Саме  ті, для кого це питання наразі є актуальним, – завітали на онлайн-захід, що був організований фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості та представниками ГО «Фонд «Професійний розвиток».

15:20:36 01.02.2023

Чи пред’являється військовий квиток під час реєстрації особи як безробітного?

Так, пред’являється (військовозобов’язаними особами). Перелік документів, які пред’являються під час реєстрації особи як безробітного, визначений Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2018 року № 792 (із змінами). Пунктом 17 вказаного Порядку визначено, що під час реєстрації, серед іншого, особи, які звільнились зі строкової військової служби, пред’являють військово-обліковий документ. Під час воєнного стану (оголошеної мобілізації) військовозобов’язані особи обов’язково пред’являють військово-обліковий документ (одним з яких є військовий квиток).

15:19:23 01.02.2023

Швейна компанія з Херсонщини створює робочі місця на Кіровоградщині

Херсонське підприємство ТОВ «Швейна компанія «ВІД» через початок активних бойових дій змушене було змінити своє місце локації. Відновлювати свої потужності та відкривати виробничу ділянку з пошиття спеціалізованого одягу для Збройних Сил України компанія буде на Кіровоградщині, у т.ч. й у м. Світловодськ.

15:17:09 01.02.2023

Які категорії працівників не мають права на отримання допомоги по частковому безробіттю?

Насамперед нагадаємо, що правові питання надання допомоги по частковому безробіттю врегульовані Законом України “Про зайнятість населення” та Порядком надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженим постановою Кабінетом Міністрів України від 21червня 2022 року № 702.

15:16:55 01.02.2023

Чи надається статус безробітного членам добровольчих формувань територіальної громади?

Так, надається. Відповідно до Закону України “Про зайнятість населення” статус безробітного може набути член добровольчого формування територіальної громади, який уклав контракт добровольця територіальної оборони на безоплатній основі. Інформація про укладення контракту на безоплатній основі зазначається у довідці, що видається добровольчим формуванням (за підписом його командира). Форма такої довідки затверджена наказом Державного центру зайнятості від 21 грудня 2022 року № 138. Отримати примірник форми довідки можна в центрах зайнятості. З іншою інформацією з питань реєстрації безробітних можна ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Реєстрація безробітних” https://www.dcz.gov.ua/ Є питання, пов'язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до обласного центру зайнятості, філій чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/92zW4cb Крім того, обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами. Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir Кіровоградський обласний центр зайнятості

15:14:45 01.02.2023

Оператор безпілотника: жителів Кіровоградщини запрошують на навчання

Завдяки успішній співпраці та допомозі нашого соціального партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine, яке підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини, реалізовано ряд успішних проєктів у сфері зайнятості.

09:48:03 23.01.2023

Як боротися зі стресом та тривогами? Пройти курси від служби зайнятості

Як подолати внутрішній стрес та тривогу у реаліях сьогодення? Служба зайнятості пропонує короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

09:45:20 23.01.2023