Ваше професійне майбутнє у ваших руках: стартує навчання на токаря від служби зайнятості

Державна служба зайнятості запрошує всіх охочих на професійне навчання за професією «Токар». Це чудова можливість здобути висококваліфіковану професію, яка завжди має попит на ринку праці.

09:36:40 19.06.2024

Тепла професія: можливість стати фахівцем зимового сезону

Чи замислювались ви над тим, що найпростіші на перший погляд види діяльності на ринку праці часто відкривають шлях до «своєї» справи? Професія опалювача і кочегара налічує не одну сотню років. Забезпечувати теплом людські оселі – робота не тільки затребувана, але й корисна, актуальна як для власних знань, умінь у наші бурхливі часи, так і для величезної кількості людей. А з розвитком опалювального обладнання все більшого значення набуває навчання фахівців.

09:35:24 19.06.2024

В якому розмірі обчислюється дохід безробітного, що не отримує допомогу по безробіттю, для призначення державної соціальної допомоги?

Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632. Пунктом 12 цього порядку визначено, що якщо безробітний отримує допомогу по безробіттю, то його доходи враховуються у розмірі цієї допомоги. Якщо безробітний вже не отримує допомогу, то його доходи обчислюються за спеціальною нормою.

10:18:45 04.06.2024

Чи можуть розраховувати домашні працівники на виплату допомоги по безробіттю після звільнення з роботи?

Першочергово зазначимо, що Законом України від 25 квітня 2024 р. № 3680-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання праці домашніх працівників” (далі – Закон України № 3680-IX) внесено зміни до Кодексу законів про працю України та 6 законів України.

10:16:11 04.06.2024

Професійне навчання осіб з інвалідністю внаслідок війни за сприяння Державної служби зайнятості: які документи необхідно подати?

Порядком реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості (далі – Порядок), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984, визначено перелік документів для проходження професійного навчання.

10:14:20 04.06.2024