Результати минулого року: Долинщина серед лідерів по активності підприємців щодо отримання мікрогрантів

Чимало на Кіровоградщині прикладів підприємців, які вже скористалися грантовою програмою «єРобота», реалізовують власні бізнес-ідеї  та створюють нові робочі місця для безробітних громадян.

10:33:30 25.04.2024

Які витрати покриваються роботодавцям за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що питання надання такої компенсації врегульовані постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893. Нею затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

10:29:39 25.04.2024

У які строки виплачується роботодавцю компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що відповідно до пункту 6 Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 № 893, заява про надання компенсації може бути подана роботодавцем до філії обласного центру протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

10:27:29 25.04.2024

Куди звертатись роботодавцю для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю роботодавець має звернутися до філії обласного центру зайнятості за місцем провадження його господарської діяльності та подати заяву і визначений перелік документів.

10:23:54 25.04.2024

Які документи подаються роботодавцем для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

10:21:09 25.04.2024