Пропонуємо вакансію «Лікар-отоларинголог»

11:37:04 07.03.2023

Важлива тема сьогодення: ведення соціально-відповідального бізнесу у період воєнного стану

У період воєнного стану проблема легалізації зайнятості населення залишається актуальною. З метою упередження та недопущення використання нелегальної праці та орієнтування роботодавців на ведення соціально-відповідального бізнесу фахівцями Державної служби зайнятості проводяться різнопланові інформаційні заходи. До них долучаються й соціальні партнери, які дотичні до сфери зайнятості та трудових відносин.

11:36:49 07.03.2023

Стажування студентів: за якою формою укладається договір?

Типова форма договору про стажування студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємствах, в установах та організаціях та Порядок укладення договору про стажування студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємствах, в установах та організаціях затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 року № 20 (із змінами).

11:35:26 07.03.2023

Трудові відносини в умовах воєнного стану: про головне та актуальне, зміни та новації – на курсах

Особливості трудових відносин в умовах воєнного стану – це короткострокові курси цільового призначення, які стануть у нагоді як роботодавцям, так і найманим працівникам та безробітним.

11:33:02 07.03.2023

Пропонуємо вакансію «електрогазозварник»

11:31:24 07.03.2023

Який документ регламентує порядок створення стимулів для інтеграції на ринок праці непрацюючим працездатним особам?

Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, її розмір та умови повернення визначаються Кабінетом Міністрів України. Це визначено у ст. 9 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

11:11:58 07.03.2023

Пропонуємо вакансію «укладальник-пакувальник».

11:08:51 07.03.2023

«єРобота»: пройдіть курси і перемога вам гарантована

Маєте ідею для створення власного бізнесу? Пропонуємо скористатися урядовою програмою  «єРобота»! Нагадаємо, що ця програма орієнтована на відкриття нового або розвиток діючого бізнесу за умови створенням нових робочих місць

16:40:47 01.03.2023

АТ «Укрпошта»: у Благовіщенській громаді є потреба у працівниках

Ви роботодавець і маєте потребу в  оперативному комплектуванні підприємство необхідними кваліфікованими кадрами? Завітайте до служби зайнятості і вам буде організований міні-ярмарок вакансій, де є реальна можливість поєднати ваші інтереси з інтересами громадян, які шукають роботу!

16:38:20 01.03.2023