Форма звітності № 3-ПН: яка інформація має бути зазначена в адресній частині?

Інформація про попит на робочу силу/вакансії (форма звітності № 3-ПН) складається з адресної частини, таблиці основних даних про вакансії до додатку до форми, у якому зазначаються відомості про вакансії.

11:20:15 06.03.2024

Кіровоградщині потрібні вантажники: зарплата до 25 тисяч гривень

У Кіровоградській області з'явилася чудова можливість для тих, хто шукає роботу у сфері вантажного обслуговування. Наразі доступно 25 вакансій для вантажників із зарплатнею, що може сягати до 25 тисяч гривень. Усі пропозиції не вимагають досвіду роботи. По деяким із них роботодавці пропонують надання житла та доставку до роботи/з роботи.

11:15:01 06.03.2024

У Кіровоградській області відкрито 18 вакансій для вчителів із зарплатнею до 16 тисяч гривень

Бажаєте працювати в галузі освіти? У Кіровоградській області наразі доступно 18 вакансій для вчителів закладів загальної середньої освіти різних предметів із зарплатнею до 16 тисяч гривень.

11:14:50 06.03.2024

Шукаєте способи подолати стрес та тривогу? Приєднуйтесь до курсів від служби зайнятості!

Запрошуємо вас взяти участь у курсах цільового призначення за напрямом «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів», що буде проходити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості!

11:13:37 06.03.2024

Розвивайте стійкість: курс із соціально-психологічної адаптації в екстремальних умовах

Ви готові до нового виклику? Приєднуйтеся до курсів цільового призначення від служби зайнятості за напрямком «Соціально-психологічна адаптація людей під час роботи в умовах воєнного стану».

11:11:29 06.03.2024

Створюйте моду разом з нами: почніть професійне навчання на швачку

Почніть свій шлях у світі моди та текстилю! Запрошуємо вас приєднатися до професійного навчання за професією «Швачка» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

11:10:53 06.03.2024