A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Голованівська філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Безоплатні освітні онлайн курси, які допоможуть опанувати нові професії

Соціальний інноваційний проєкт «ОСВІТНІЙ ХАБ» ініціює забезпечення системної реалізації концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning), надавши можливість всім охочим безкоштовно отримати або покращити «м'які навики» (soft skills), які потрібні кожному і наразі є вкрай затребувані на ринку праці.

13:20:04 20.09.2023

Розпочни свій бізнес: кропивничанам пропонують безоплатний тренінг

Безкоштовний тренінг “Розпочни свій бізнес” - навчання майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план.

13:18:46 20.09.2023

Не маєте багато часу на навчання? Здобувайте професію штукатура лише за чотири місяці!

А ви знали, що штукатур – це одна з основних і почесних професій на будівництві? Так, саме цей робітник надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди, виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності та виразності.

13:16:38 20.09.2023

Які документи подаються для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю роботодавець подає до філії обласного центру зайнятості заяву за встановленою формою.

11:15:10 15.09.2023

«Електрика – це моє хобі»: кропивничанин отримав грант і допомагатиме містянам бути зі світлом

Через повномасштабне вторгнення на територію України та активні бойові дії українці зіткнулися з проблемою електроживлення. У нашому сьогоденні з’явилися планові/аварійні відключення світла, а отже й проблеми з перевантаженням напруги та втрати основного джерела живлення.

11:12:42 15.09.2023

Медичні процедури та професійний догляд за хворими: опануйте нову професію за три місяці

   Сьогодні вкрай важливо володіти хоча б найменшими медичними знаннями, аби вміти швидко та якісно надати допомогу не лише собі, а й оточуючим. Для того, щоб ви мали змогу отримати теоретичні знання та сформувати практичні навички догляду за хворою людиною, за сприяння служби зайнятості організовується професійне навчання за професією «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».

11:11:28 15.09.2023

Безоплатні та корисні курси: як діяти у надзвичайних ситуаціях

Ви безробітний і маєте бажання опанувати необхідні знання з цивільного захисту та навчитися надавати постраждалим першу домедичну допомогу? Не знаєте, як діяти у надзвичайних ситуаціях? Про це та інше можна дізнатися на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану».

11:09:14 15.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора