З прекрасним жіночим святом весни – 8 березня!

Дата: 06.03.2021 08:00

З прекрасним жіночим святом весни – 8 березня!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання — 8 Березня. Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого в нашому житті — великої сердечності, повної доброти, безмежного кохання, радості й тепла.

Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідні терпіння, витримка, напруження душевних сил — ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Від усієї душі бажаю  Вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки й душевний комфорт!

Хай буде спокій і достаток у Ваших сім’ях, хай сонце завжди зігріває Ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків!

З  повагою

Сільський  голова                                Володимир  КОЗАК