ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 05.04.2021 14:30

Шановні жителі населених пунктів громади!

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 9, 10 Закону України «Про  благоустрій населених пунктів»,  з метою забезпечення наведення належного санітарного стану в громаді  та  забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя його мешканців, виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що 08 квітня 2021 року о 13.00 год. відбудеться  толока з благоустрою та весняної  санітарної  очистки  територій  населених  пунктів.

Перегонівська сільська рада наполегливо просить усіх небайдужих жителів долучитися до участі в суботнику: поприбирати біля закладів освіти, культури, медичних установ, магазинів, кафе, барів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг, вулиць, на територіях, прилеглих до житлових будинків, зупинок громадського транспорту.

Закликаємо до співпраці усіх, хто хоче і може допомогти зробити  території наших  населених пунктів чистими, охайними.

Пункти збору:    С. Перегонівка ( зупинка в центрі, сільська рада, парк біля СБК)

С. Крутеньке ( центр села ), с. Лісне ( цент села), с Семидуби ( центр села)

С. Лебединка ( центр села ), с. Полонисте ( цент села), с. Давидівка ( сільський клуб)