Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 07.04.2021 20:52

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Перегонівської  сільської  ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Перегонівської  сільської  ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на території  Перегонівської  сільської ради».

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Перегонівської  сільської   ради оприлюднюється проекти рішень Перегонівської  сільської  ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Перегонівської  сільської  ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Перегонівської  сільської  ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Перегонівської сільської  ради» з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Перегонівської  сільської ради за адресою: Кіровоградська область, Голованівський  район, с.Перегонівка, вулиця Ятранівська, 25,   а також на сайті  Перегонівської  сільської  ради .

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 26522 Кіровоградська область, Голованівський район, с.Перегонівка вул.Ятранівська,25