На Кіровоградщині пропонують понад 40 вакансій з наданням житла. Більшість – для лікарів

Дата: 04.06.2021 15:14

У центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 42 вакансії з наданням житла. Більшість (36 вакансій) призначена для працевлаштування лікарів.

У Голованівську пропонують роботу та житло лікарю-ендокринологу, лікарю-ендоскопісту (0,5 ставки, заробітна плата – 5000 грн), лікарю-інфекціоністу, лікарю-кардіологу та лікарю-фтизіатру. Заробітна плата для медиків – 6000 грн.

На Добровеличківщині роботу та житло надають лікарю загальної практики-сімейному лікарю та лікарю-педіатру. Заробітна плата за обома вакансіями 7 590 грн на місяць.

У Долинській пропонують роботу та житло електрослюсареві (слюсареві) черговому та з ремонту устаткування, а також машиністові насосних установок.  Заробітна плата 7354,80 грн.

На Маловисківщині актуальними є вакансії з наданням житла для 6 лікарів загальної практики-сімейних лікарів (заробітна плата: 3000 (0,5 ставки), 6000 та 6100 грн), двох лікарів-акушерів-гінекологів (заробітна плата: 13731 грн),  двох лікарів-анестезіологів (заробітна плата: 14432 грн), лікаря-ендоскопіста (заробітна плата: 11319 грн), лікаря-отоларинголога (заробітна плата: 11319 грн), лікаря-офтальмолога (заробітна плата: 11319 грн), лікаря-педіатра (заробітна плата: 9901 грн), лікаря-педіатра-неонатолога (заробітна плата: 9901 грн), двох лікарів-терапевтів (заробітна плата: 9901 грн), лікаря-уролога (заробітна плата: 11319 грн) та лікаря-хірурга (заробітна плата: 13893 грн). Також житло та роботу пропонують бухгалтерові (заробітна плата: 6260 грн), водієві автотранспортних засобів (заробітна плата: 6045 грн) та двом робітникам з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата: 6100 грн).

У Петровому пропонують роботу та житло лікарю-анестезіологу, лікарю-наркологу, лікарю-невропатологу, лікарю-отоларингологу, лікарю-офтальмологу, лікарю-патологоанатому, лікарю-психіатру, лікарю-терапевту та лікарю-хірургу. Заробітна плата для медиків – 6000 грн.

У Світловодську актуальною є вакансія з наданням житла та заробітною платою у розмірі 6000 грн для лікаря-хірурга.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості