A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Адаптація до мирного життя: у Голованівську відбувся інформаційний семінар для учасників АТО/ООС

Дата: 14.06.2021 15:04
Кількість переглядів: 287

Днями у приміщенні Голованівської районної філії обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

У рамках заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Ірина Слободянюк поінформувала присутніх про стан ринку праці та актуальні вакансії на ньому, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості щодо пошуку роботи, можливістю проходження професійного навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нової професії за сприяння служби зайнятості.

Крім того, фахівчиня поінформувала про електронні сервіси служби зайнятості. Зокрема, учасники заходу дізналися про електронний кабінет шукача роботи, в якому можна створити власне резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування центру зайнятості, подивитися заплановані заходи та виплати.

Семінар проходив у приязній та невимушеній атмосфері: присутні обмінювалися досвідом, розповідали про власні уміння та навички, здобуті під час участі в АТО/ООС, та визначали сфери їх застосування.

 

Ірина Слободянюк, начальник відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора