На Кіровоградщині шукають помічників машиніста

Дата: 29.07.2021 09:10

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає помічників машиніста.

Станом на 23 липня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1523 вакантні посади. Так, наразі підприємства залізничної та гірничої сфер області потребують 7 працівників за професіями:

• помічник машиніста електровоза– 2 вакансії;
  • помічник машиніста тепловоза– 5 вакансій.

Спеціалісти за такою професією потрібні у Голованівському і Маловисківському районах та місті Знам’янці.

Роботодавці області готові платити помічникам машиніста від 8 200 до 10 650 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.