У вересні безробітні Кіровоградщини можуть здобути професію маляра Стань маляром за сприяння служби зайнятості

Дата: 03.09.2021 14:32

Будівельні професії залишаються популярними на ринку праці України, серед них гідне місце посідає маляр. Маляр працює в будівельних організаціях, ремонтно-будівельних та житлово-комунальних управліннях. Готує під пофарбування бетонні, дерев’яні та металеві конструкції. Фарбує поверхні вручну або за допомогою валиків, пультів із фарбою, пістолетів тощо.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають можливість безкоштовно здобути професію маляра на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Навчання розпочинається 09 вересня поточного року, курс навчання триватиме 6,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості