Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Стати барменом легко: звертайтесь до служби зайнятості

Дата: 17.09.2021 09:03
Кількість переглядів: 241

21 вересня поточного року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться професійне навчання за професією «Бармен», що триватиме 3,6 міс.

Незважаючи на те, що професія «Бармен» – відносно нова на ринку соціальних послуг, але вже досить популярна серед молоді, все більше юнаків та дівчат бажають оволодіти її «хитрощами», аби бути конкурентоспроможними професіоналами на ринку праці.

Невід’ємна частина професії – вміння дивувати та створювати щось нове. Проте, який би рівень знань у бармена не був, він завжди продовжує вчитися.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна або базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора