Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

В Одесі розпочинається навчання за професією «Електрогазозварник судновий»

Дата: 28.09.2021 16:26
Кількість переглядів: 215

Для тих, хто має професію «Електрогазозварник» та прагне підвищити кваліфікацію й працювати на борту суден, 30 вересня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Електрогазозварник судновий». Курс навчання триватиме 2,5 міс.

Під час навчання значна увага приділяється саме нюансам роботи на суднах: правилам, способам та методам виконання зварювальних та газозварювальних робіт суднових корпусних конструкцій, суднових трубопроводів та ін. Крім того, майбутні електрогазозварники суднові вивчають основи будови судна, правила користування внутрішнім зв’язком, розташування на судні аварійно-рятувального, протипожежного обладнання тощо.

Умовами до направлення на навчання є:

  • професійно-технічна освіта («Електрогазозварник» 3 розряду);
  • стаж роботи не менше 1 р.;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора