Стати затребуваним: безробітні можуть навчитися у Рівному кравецькій справі

Дата: 11.10.2021 10:41
Кількість переглядів: 98

Сьогодні, незважаючи на різноманіття моделей та виробників одягу, професія кравця актуальна як ніколи. Адже унікальні та самобутні речі, пошиті на замовлення, цінуються більше, аніж масовий пошив. Винятковість цієї професії полягає в тому, що опанувати її можливо практично у будь-якому віці, якщо дозволяє стан здоров’я.

Кравці можуть працювати на підприємствах швейної галузі, в ательє, салонах, у приватних підприємствах, а також як викладачі у професійних навчальних закладах – майстри виробничого навчання з професії. Крім того, фахівці кравецької справи можуть відкрити власний бізнес.

Якщо Ви бажаєте опанувати зазначену професію, 12 жовтня  поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання. Термін навчання – 9,2 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості