Чи можуть іноземці працювати за суміщенням?

Дата: 29.10.2021 15:22

Нормами законодавства про зайнятість населення встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволу, що видається регіональним центром зайнятості. Праця іноземців може застосовуватися на різних посадах в одного або декількох (двох і більше) роботодавців за умови отримання дозволу на застосування праці іноземців на кожній посаді.

При цьому, відповідно до частини 3 статті 42 Закону України “Про зайнятість населення”, іноземний найманий працівник може суміщати роботу на посаді, визначену дозволом, з роботою на посаді тимчасово відсутнього працівника за умови, що суміщення триває не більше 60 календарних днів протягом календарного року.

Довідково. У правовому полі наразі відсутнє чітке визначення терміну суміщення. В практичній роботі рекомендується використовувати розяснення управління Держпраці в області.

Більш детально за посиланням: https://kr.dsp.gov.ua/index.php/3648-pa14-08-18