Здобудь затребувану будівельну професію безкоштовно – стань штукатуром

Дата: 14.12.2021 08:31

За підтримки Кіровоградського обласного центру зайнятості у грудні поточного року безробітні громадяни мають змогу навчитися професії «Штукатур» на базі Одеського та Харківського центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання в Одеському ЦПТО розпочинається 15 грудня і триватиме 4,0 міс. У Харківському ЦПТО навчати почнуть  16 грудня, термін навчання – 4,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна  або базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28.

Про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, ви можете дізнатися  тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi