Навчальні заклади області потребують півтора десятка вчителів

Дата: 11.01.2022 10:42

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у вчителях.

У базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1555 вакантних посад. Наразі загальноосвітні заклади області потребують 15 фахівців за професіями:

• вчитель закладу загальної середньої освіти – 13 вакансій;
  • вчитель-дефектолог – 1 вакансія;
  • вчитель-реабілітолог – 1 вакансія.

Серед вакансій вчителів закладів загальної середньої освіти – викладачі англійської мови, історії, інформатики, математики і фізики.

Роботодавці області готові платити вчителям від 6 500 до 11 500 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості