Який розмір плати за видачу дозволу встановлено в 2022 році?

Дата: 11.01.2022 10:46

Відповідно до статті 7 Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, з 01.01.2022 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 2481 гривню.

Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що за видачу або продовження дії дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства стягується плата, яка зараховується до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Розмір плати залежить від строку дії дозволу та складає від 2 до 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи.

Станом на 01.01.2022 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 2481 гривню, тож, виходячи саме з такого розміру прожиткового мінімуму, буде встановлюватись плата за видачу дозволу протягом 2022 року.