З днем Єднання!

Дата: 16.02.2022 07:19

Щиро вітаю вас із Днем єднання… Наразі єдність – це наша найпотужніша зброя. Зараз, як ніколи, ми маємо стояти пліч-о-пліч один із одним і не дати ворогу здолати незламний дух і волю незалежної нації. Пам'ятайте, що держава – це не тільки територія, це не лише цифри у звітах. Сила країни – у єдності українських земель, а сила народу – у єдності людей. Сьогодні ми, як ніколи, об'єднані вірою, любов'ю і прагненням кращого майбутнього нашої батьківщини. Тільки разом ми зможемо подолати всі ті труднощі, перемогти ворога і нарешті здобути справедливий мир. Це історичний шанс для кожного з нас. Це велике відчуття спільної відповідальності за долю країни… У нашому календарі є багато дат, які нас об'єднують. Нехай 16 лютого, оголошений Президентом як День єднання, стане ще одним приводом сказати всьому світові, а головне – один одному: ми разом, і ми єдині. Слава Україні!