A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Вимоги щодо охорони електричних мереж та умов виконання робіт в межах охоронних зон електричних мереж

Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.

10:21 22.03.2023

У квітні рецептурні ліки можна буде придбати за е-рецептом: що важливо знати?

Запровадження електронного рецепта на всі рецептурні ліки дозволить посилити контроль за відпуском рецептурних ліків у аптеках та запобігти можливим негативним наслідкам самолікування.   Рішення буде впроваджуватися поступово з можливістю використання паперових рецептурних бланків. При цьому задля своєї зручності пацієнт зможе обрати, за яким рецептом він бажає придбати ліки в аптеці – електронним чи паперовим.

08:36 21.03.2023

14 березня відзначаємо День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

06:51 14.03.2023

Добровільне донорство крові

Адміністрація КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради»  просить долучитись жителів Перегонівської територіальної громади добровільному донорству крові, яка буде в подальшому використовуватися для надання медичної допомоги постраждалим в зоні бойових дій. Процедура забору донорської крові буде проводитись на базі комунального некомерційного підприємства «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради» за адресою м. Кропивницький, вул. Преображенська 88 з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 13:00. Більше деталей можливо отримати за телефоном +380669192778. З базовими правилами підготовки до донації крові бажаючі можуть ознайомитися на веб-сторінці наших партнерів – Донор ЮА, https://www.donor.ua/pages або в Додатку 1 до цього листа. Зі свого боку гарантуємо безоплатне проведення загального аналізу крові, визначення групи крові та резус фактору, огляд терапевта та аналіз на маркери інфекцій, що передаються з кров’ю, а саме – гепатити В, С, ВІЛ та сифіліс. Наш офіційний сайт – https://kospk.com.ua Сторінка в Facebook – https://www.facebook.com/kospkkor

13:44 09.03.2023

День народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.

06:05 09.03.2023

Куди звертатись, якщо військовий зник безвісти або потрапив у полон?

Зараз у соціальних мережах дуже багато публікацій про зниклих безвісти. Сім’ї з відчаю публікують фото, додають прізвище ім’я, дату народження та інші чутливі особисті дані. Пам’ятайте! Не повідомляйте публічно особисту інформацію про зниклих або полонених військовослужбовців до моменту надання відповідної інформації зі сторони росії. Такі дані можуть чинити шкоду полоненому військовослужбовцю. Зараз в Україні немає єдиної відповідальної за це установи. Проте є низка органів та організацій, які допомагають у цьому питанні. Зокрема шукають та систематизують дані. Ви можете звернутись до: - Національного бюро з розшуку людей - Національної поліції - Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими - Об’єднаного центру з пошуку та звільнення полонених при СБУ - Центрального агентства з розшуку Міжнародного комітету Червоного хреста - Робочої групи ООН з питань насильницьких або недобровільних зникнень Усі деталі та контакти зібрали для вас за посиланням: https://veteranfund.com.ua/legal_consultations/search_for_people/ Уважно перевіряйте, чи не є ворожими чат-боти, у які надаєте інформацію. До повідомлення про зникнення військовослужбовця додайте максимум, що ви знаєте: - прізвище, ім’я та по батькові - дату народження - контактні дані - військову частину чи підрозділ проходження служби - посаду та звання - номер військового квитка чи жетону - особливі прикмети – шрами, родимки, татуювання - останнє відоме місце перебування Якщо ваші близькі зникли безвісти і ви потребуєте допомоги, звертайтесь до юристів Українського ветеранського фонду.  Залишайте заявку за посиланням, це безоплатно: https://cutt.ly/s9Asnpo Подавати запити на допомогу можна щодня та цілодобово. Консультації надаються щодня у робочі дні з 9:00 до 18:00.  Проєкт реалізується спільно з Незалежна антикорупційна комісія - НАКО - NAKO за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

13:55 07.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи 

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

10:38 03.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора