Голованівська ДПІ

Відомості, що містяться у одноразових добровільних деклараціях, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що поняття «Податкова амністія» – це можливість легалізувати статки, з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори в періоди до 01 січня 2021 року, та бути захищеним державними гарантіями і звільнятися від відповідальності згідно з підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

10:49:40 26.09.2022

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.п. 6.2 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ Декларація подається безпосередньо декларантом до контролюючого органу, в електронній формі з урахуванням вимог, встановлених розд. II ПКУ, та особливостей, встановлених підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

11:16:12 19.09.2022

Внесено зміни до Податкового кодексу України, які стосуються благодійної допомоги та одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Законом України від 15 серпня 2022 року № 2516-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, виплаченої на користь членів сімей поранених та загиблих учасників бойових дій під час участі у відсічі збройній агресії та забезпеченні національної безпеки України» (набрав чинності 02.09.2022) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

11:25:37 13.09.2022

Чи скасовується реєстрація РРО при переході на ПРРО?

Якщо суб’єкт господарювання приймає рішення замість реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) використовувати програмний РРО (далі – ПРРО), то при переході на ПРРО скасовується реєстрація РРО.

11:24:31 13.09.2022

Щодо подання декларації з податку на прибуток

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ст. 137 ПКУ, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Разом з тим, (звітний) період для платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, встановлені п.9 підрозд.8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, дорівнює календарному місяцю.

13:47:34 12.09.2022

Нюанси одночасної роботи ПРРО на різних пристроях

Шановні платники! Головне управління ДПС в Кіровоградській області нагадує, що програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій» може бути встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але одночасно використовувати один ПРРО можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром. При цьому, програмне забезпечення ПРРО може відмовляти у вході у випадку спроби касиром увійти на ПРРО при наявній відкритій робочій зміні на іншому ПРРО. Тоді касир отримує повідомлення про наявність відкритої робочої зміни на іншому Програмному реєстраторі розрахункових операцій.

13:46:30 12.09.2022

Нюанси одночасної роботи ПРРО на різних пристроях

11:42:43 05.09.2022

Щодо подання декларації з податку на прибуток

11:41:21 05.09.2022

Первинна реєстрація РРО

ГУ ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 3 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій що включені до Державного реєстру РРО та/або програмні реєстратори розрахункових операцій, з додержанням встановленого порядку їх застосування.

10:14:30 30.08.2022