Пенсійний фонд України інформує

Пільги для ветеранів війни

Громадяни, які з початку повномасштабного вторгнення проживали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мали можливості здійснювати свої повноваження, пільги виплачувались централізовано, відповідно до постанови КМУ від 07 березня 2022 року № 215.

09:20:31 27.05.2024

Безпека та профілактика ‒ основне правило для робіт у сільському господарстві

Кіровоградщина – аграрно-індустріальний регіон, здавна відомий розвинутим сільськогосподарським виробництвом. Основним завданням заходів та засобів з охорони праці в сільському господарстві є створення для працівників здорових, безпечних умов праці, попередження та профілактика виникнення професійних захворювань, нещасних випадків та аварій, пов’язаних із виробничими процесами, адже сільськогосподарське виробництво ‒ одна з найбільш травмонебезпечних галузей.

16:43:37 21.05.2024

ЧИ ВИПЛАЧУЮТЬ ЛІКАРНЯНИЙ ПРАЦІВНИКУ ПІД ЧАС ПРОСТОЮ ПІДПРИЄМСТВА?

Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Пенсійний фонд України продовжує фінансувати допомогу по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.

08:55:42 16.05.2024

Нова опція на вебпорталі ПФУ ‒ заміна страхувальника в е-лікарняному

Відтепер на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України доступна нова функція ‒ заміна страхувальника в Електронному реєстрі листків непрацездатності. В яких випадках ця можливість стане у пригоді та як нею скористатись?

08:52:45 14.05.2024

ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ‒ КОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ?

Головне управління нагадує, що 15 квітня завершився опалювальний період отримання житлової субсидії. З 01 травня 2024 року для більшості отримувачів житлова субсидія на неопалювальний період буде призначена автоматично. Звертатись до органів Пенсійного фонду України не потрібно, якщо не змінились дані про майновий стан, склад домогосподарства та місце проживання. Та поряд з цим є певні категорії субсидіантів, яким варто звернутись за призначення житлової субсидії на неопалювальний період. Прийом документів розпочато.

10:12:20 07.05.2024

У травні щочетверга на прямому зв’язку пенсійна служба області

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” телефонної лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

11:49:20 29.04.2024

У ФОКУСІ УВАГИ – БЕЗПЕКА ТА ГІГІЄНА ПРАЦІ

28 квітня – Всесвітній день охорони праці і цьогорічний девіз: “Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці”. Забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль, адже зміна погодних умов безпосередньо впливає на сферу праці, особливо на безпеку та здоров’я працівників.

13:37:45 11.04.2024

Онлайн-запис на прийом до Пенсійного фонду: 5 локацій на Кіровоградщині

Чи знали ви, що не обов’язково чекати на прийом у сервісному центрі, щоб потрапити до фахівця? У кожного є можливість в онлайн-форматі записатися на прийом – на певний час і в певну дату. Які сервісні центри Кіровоградщини пропонують дану послугу та як це зробити?

09:56:35 08.04.2024