Голованівська ДПІ

Не забудьте повідомити податкову у разі зміни місця проживання або прізвища!

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.70.7 ст.70 Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов'язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

10:57:54 22.07.2024

Правила заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції при сплаті податкового боргу

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що згідно з нормами Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої Постановою Правління Національного банку України 29.07.2022 року № 163 (із змінами, далі – Постанова № 163) платник ініціює будь-який переказ коштів шляхом формування та подання надавачу платіжних послуг (банку) відповідної платіжної інструкції.

10:56:02 22.07.2024

Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що  триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

10:54:00 22.07.2024

Отримання документів від податкової через Електронний кабінет – це сучасно, зручно та надійно!

Голованівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області продовжує інформувати платників податків щодо дистанційної комунікації з органами державної податкової служби.

10:53:57 22.07.2024

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Головне управління Державної податкової служби у Кіровоградській області звертає увагу на необхідності дотримання фізичними особами вимог ст.70 Податкового кодексу України, з метою уникнення негативних наслідків за несплату податків, у т.ч. заходів стягнення у судовому порядку, наголошує на необхідності звірити свою податкову адресу (місце реєстрації) у державній податковій інспекції за місцем проживання.

11:13:53 09.07.2024

До уваги платників податків

Для зручності листування з контролюючими органами Головного управління ДПС у Кіровоградській області пропонує скористатися листуванням через електронний кабінет платника податків.

11:12:53 09.07.2024