КП "ПЕРЕГОНІВКА"

ПОВІДОМЛЕННЯ Про зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме: на послугу з вивезення твердих побутових відходів, вивезення рідких по

На виконання наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності КП «Перегонівка» інформує споживачів  про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з поводження побутовими відходами (вивезення  твердих  побутових відходів, вивезення рідких побутових відходів).  Розрахунки  тарифів  здійснені відповідно  до постанов  КМУ від 26.07.2006 р. №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження  з побутовими відходами, наказу  Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 р. №239 «Про затвердження  Порядку розгляду органами місцевого самоврядування  розрахунків тарифів на теплову  енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

09:03:40 12.12.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ Про зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання

На виконання пункту 2 розділу ІІ   Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого  наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства  України від 05 червня 2018 року №130,  комунальне підприємство  «Перегонівка» доводить до відома споживачів про намір здійснити  у 2024 році зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання .

09:02:48 12.12.2023