Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

На замовлення роботодавців Кіровоградщини 40 безробітних підвищили кваліфікацію

Дата: 04.03.2021 12:10
Кількість переглядів: 356

Підвищення кваліфікації для хліборобів: 40 безробітних Кіровоградщини пройшли курси цільового призначення

 

«Сучасні підходи до організації робіт при обслуговуванні сільськогосподарської техніки» та «Сучасні технології обслуговування  та ремонту сільськогосподарської техніки та тракторів» – за такими напрямками днями розпочалося навчання 40 безробітних громадян Бобринецького та Голованівського районів. Слухачі курсів цільового призначення навчатимуться за програмою, що розроблена викладачами Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Досвідчені викладачі курсів цільового призначення ознайомлять безробітних громадян з сучасними технологіями обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки та тракторів, питаннями зарубіжного досвіду технічного сервісу, нормативними документами з питань охорони праці, санітарії та життєдіяльності, основами трудового законодавства та інше.

Основний предмет курсів сільськогосподарська техніка та технології її обслуговування. Також розглядаються й конструктивні особливості вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, рекомендації щодо підготовки такої сільськогосподарської техніки, безаварійної та безпечної її експлуатації, у т.ч. й у зимовий період.

По закінченню навчання безробітні отримають посвідчення про проходження курсів цільового призначення. Відповідно до укладених з роботодавцями договорів, безробітні будуть працевлаштовані до сільськогосподарських підприємств регіону.

Курси цільового призначення дадуть змогу безробітним, за короткий термін часу, вивчити сучасні технологічні процеси, нове обладнання, устаткування, засоби механізації, що використовуються у сільському господарстві, правила і вимоги їх безпечної експлуатації, а також підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.

Варто відмітити, що служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців навчання безробітних громадян за кошти Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Приємним залишається й те, що готуючи працівників зазначених професій до роботи, служба зайнятості  не лише допомагає вирішувати кадрові питання роботодавців, а й бере активну участь у підготовці Кіровоградщини до весняно-польових робіт.

Загалом, з початку року 525 безробітних громадян проходили професійне навчання.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора