Повідомлення суб’єктам господарювання Перегонівської сільської ради

Дата: 13.04.2021 09:54

На виконання розпорядження голови Голованівської РДА від 07.04.2021 р №139-р виконком Перегонівської сільської ради рекомендує суб’єктам господарювання забезпечити організацію та створення безпечних умов праці для працівників, задіяних під час весняно-польових робіт, особливо під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Додержуватися законодавства про працю, у тому числі проведення атестації робочих місць для професій, відповідно до вимог чинного законодавства .

Вжити всіх необхідних заходів щодо підвищення середньомісячної заробітної плати найнятих працівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

Разом з тим повідомляємо Вас що в 2021 році уряд зберігає програму підтримки сільгосп товаровиробникам планується надання підтримки за такими напрямами:

• часткова компенсація вартості с/г техніки;
  • компенсація відсотків за залученими кредитами;
  • фінансова підтримка садівництва, ягідництва та виноградарства;
  • фінансова підтримка галузі тваринництва.

Для фермерських господарств залишається:

• бюджетна субсидія за утримання 5 і більше корів;
  • бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам (розмір дотації збільшиться до 5 тис.грн на 1 га);
  • підтримка кооперативів шляхом часткової компенсації вартості техніки та обладнання;
  • часткова компенсація витрат, пов’язана з наданням дорадчих послуг;
  • відшкодування ЄСВ для сімейних фермерських господарств.

Сільський голова                                                             Володимир КОЗАК