Щодо передумов до загострення епідеміологічної ситуації

Дата: 23.04.2021 10:37

На виконання листа Служби безпеки України від 14.04.2021 № 61/1/3105 «Щодо передумов до загострення епідеміологічної ситуації», з урахуванням реальної загрози масового поширення коронавірусної інфекції серед мешканців району через можливе нехтування священнослужителями і вірянами правилами карантину, санітарно-гігієнічними, санітарно-протиепідемічними правилами і нормами, передбаченими Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановами КМУ від 09.12.2020 №1236 та від 22.03.2021 №230, іншими актами законодавства під час відзначення релігійного свята – Великодня Голованівська райдержадміністрація наголошує:

на необхідності додержання вимог чинного законодавства України, з метою мінімізації наслідків поширення коронавірусу та недопущення загострення санітарно-епідеміологічної ситуації в районі у період відзначення Великодня;

рекомендує керівникам християнських конфесій безпосередньо у період відзначення Великодня проводити богослужіння в суворій відповідності до діючих норм карантину.

Голова районної державної адміністрації                             Олег ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ