Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на адміністратора

Дата: 14.06.2021 15:06
Кількість переглядів: 268

Адміністратор – одна з найпопулярніших професій сьогодення. Основна мета роботи адміністратора – правильно організувати діяльність закладу, забезпечити ефективну роботу колективу та роботу з відвідувачами. Для роботи адміністратором потрібно бути відповідальною, активною, сповненою рішучості, комунікабельною, стриманою і стійкою до стресів особистістю.

У червні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити бажаючих отримати професію «Адміністратор» одразу на базі двох центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

14 червня поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання за професією «Адміністратор». Курc нaвчaння тривaтиме 6 міс.

16 червня стартує навчання на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка, особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора