Які професії відсутні на ринку праці Кіровоградщини?

Дата: 17.06.2021 15:48

Пропонуємо ознайомитися з «Барометром професій», який допоможе визначити професії, актуальні на ринку праці.

Професії, які відсутні на ринку праці регіону

агент страховий, адвокат, архітектор, бляхар, бортпровідник, виноградар, жокей, картограф, квіткар, кінорежисер, комівояжер, консьєрж, метрдотель, мельник, мікробіолог, оглядач гідротехнічних споруд, паркетник, перевірник судовий, селекціонер, сиророб, цукерник.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях

бариста, буфетник, водій тролейбуса, в'язальник, годувальник, диспетчер, діловод, касир у банку, кондитер, концертмейстер, кореспондент, кравець, масажист, оператор заправних станцій, пічник, покрівельник, секретар, слюсар-інструментальник, фармацевт, шліфувальник, штукатур.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись  у регіоні

агроном, бармен, вантажник, вихователь, вчитель, двірник, економіст, комірник, лікар ветеринарної медицини, маляр, муляр, оператор комп’ютерного набору, офіціант, пекар

перукар, слюсар з механоскладальних робіт, столяр, укладальник-пакувальник, фрезерувальник, юрист.

Актуальні професії на ринку праці регіону

бухгалтер, водій автомобіля, електрик, електрогазозварник, електромонтер, інженер, кухар, лікар, машиніст екскаватора, менеджер, механік, монтер колії, оглядач-ремонтник вагонів, охоронник, продавець, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, сестра медична, слюсар з ремонту, тракторист, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості