Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Оголошення!

Дата: 02.07.2021 16:13
Кількість переглядів: 570

Звертаємо увагу, що набрав чинності Закон України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій .

           Зокрема, Законом забороняється розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування  та надання та надання послуг; надтонких пластикових пакетів, оксорозкладних  пластикових пакетів.

            За порушення норм  цього  Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, застосовує до суб’єктів  господарювання  такі адміністративно–господарські штрафи:

  1. За порушення вимог першої частини статті 2 цього Закону – у розмірі від п’ятисот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а за повторне протягом трьох років вчинення такого самого порушення – у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян;
  2. За безоплатне розповсюдження пластикових пакетів  - у розмірі від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а за повторне протягом трьох років вчинення такого самого порушення – у розмірі від двохсот до  п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян .

 

 

                                  Виконком  Перегонівської сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора