Дата: 14.09.2021 14:09

Сьогодні святкує 95-річчя житель нашої громади , ветеран, учасник бойових дій Годованчук Леонід Трохимович, привітали його з днем народження начальник відділу обслуговування громадян №10 головного управління пенсійного фонду України в Кіровоградській області Людмила Цилюрик та секретар Перегонівської сільської ради Алла Тіторенко та побажали довгих років життя і здоров’я.

Ваш ювілей- черговий доказ того, що 95 років- це зовсім не похилий вік. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій ви пройшли гідно, бувши учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості та задоволень, які ви так заслужили. З ювілеєм!Фото без опису