Які документи подаються для продовження дії дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства?

Дата: 11.10.2021 10:46

Законодавством про зайнятість населення встановлено перелік документів, що подаються для продовження дії дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства.

Такий перелік є надзвичайно коротким. Це заява за формою, визначеною постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 858 (із змінами), та фотокартка іноземця або особи без громадянства розміром 3,5 x 4,5 сантиметра.

Якщо документи, що подавалися для отримання дозволу, змінилися, то подаються також нові такі документи.

З окремими роз’ясненнями щодо подання документів можна ознайомитись на Інтернет-сторінці Державного центру зайнятості.

Детальніше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/do-uvagy-robotodavciv-0