A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи потрібно оформлювати посвідку на тимчасове проживання іноземцю, щодо якого видано дозвіл на застосування його праці?

Дата: 03.11.2021 10:30
Кількість переглядів: 198

Відповідно до норм Закону України Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства іноземці та особи без громадянства (далі - іноземці), які відповідно до закону прибули в Україну для працевлаштування та отримали посвідку на тимчасове проживання, вважаються такими, які на законних підставах перебувають на території України на період роботи в Україні.

Таким чином, оформлення посвідки на тимчасове проживання є обовязковим для іноземця, щодо якого видано дозвіл на застосування його праці.

Підставою для видачі посвідки на тимчасове проживання є заява іноземця, дійсний поліс медичного страхування, дозвіл на застосування праці іноземців та зобов’язання роботодавця повідомити державну міграційну службу та державну службу зайнятості про дострокове розірвання чи припинення трудового договору (контракту) з іноземцем.

Правила оформлення посвідки регламентується вказаним Законом та Порядком оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на постійне проживання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 321 (із змінами).

Інформацію з питань оформлення посвідки на тимчасове проживання є можливість отримати на вебсайті Державної міграційної служби України. https://dmsu.gov.ua/find.html

хештегЕлектронний кадровий клуб


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора