За якою формою мають подавати ПАЗ відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб до центрів зайнятості?

Дата: 11.01.2022 10:44

Пунктом 4 частини 4 статті 36 Закону України “Про зайнятість населення” передбачено, що приватні агентства зайнятості зобов’язані подавати базовим центрам зайнятості та філіям регіональних центрів зайнятості відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851 (з текстом наказу є можливість ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за № 717/33688, затверджена форма звітності № 1-ПА “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні” та порядок її подання.

Детальніше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/normatyvna-baza