Який розмір заробітної плати має бути встановлено в 2022 році для іноземців, які працюють на підставі дозволів державної служби зайнятості?

Дата: 11.01.2022 10:45

Нормами Закону України “Про зайнятість населення” визначено, що за загальним правилом роботодавець може отримати дозвіл за умови виплати іноземцю чи особі без громадянства заробітної плати у розмірі не менш як десять мінімальних заробітних плат.

Відповідно до статті 8 Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, з 01.01.2022 розмір мінімальної заробітної плати установлено величиною 6500 грн. З 01.10.2022 розмір мінімальної заробітної плати має скласти 7000 грн.

Виходячи із вказаних розмірів мінімальної заробітної плати, має встановлюватись у 2022 році розмір заробітної плати для іноземців та осіб без громадянства, які працюють на підставі дозволів державної служби зайнятості.