Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

«AutoCAD-2022» – флагманський продукт з автоматизованого проєктування та креслення до ваших послуг

Дата: 19.04.2022 08:16
Кількість переглядів: 151

Ви за професією графічний дизайнер, інженер, менеджер проєктів чи архітектор? Мрієте удосконалити навички та опанувати нові версії програми «AutoCAD-2022»?  Задаєтеся питаннями, як в умовах реального часу спростити та оптимізувати процес автоматизованого проєктування та креслення? Де навчитися новим інструментам для автоматизованого проектування (САПР) і креслення?

Це все можливо дізнатися на курсах цільового призначення, що організовує державна служба зайнятості. Навчання проводять викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в режимі онлайн.

Цікаво? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Стартує навчання –  26 квітня 2022 року. Термін навчання – 0,5 міс.

Умови направлення на навчання:

  • освіта професійно-технічна;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Інформацію про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості у квітні цього року,  дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за  тел. (0522) 32-13-28 або завітайте на сайт обласного центру зайнятості у рубрику «Професійне навчання» – «Центри професійно-технічної освіти» – «Графік навчання у ЦПТО ДСЗ».

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора