Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Результати проєкту EU4Skills: опитування випускників за професією кухаря

Дата: 19.04.2022 08:19
Кількість переглядів: 131

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розпочато розміщення матеріалів з питань висвітлення результатів пілотного проєкту EU4Skills щодо випускників за певними професіями (попередньо йшла мова про професії залізничного транспорту). Наразі  мова йтиме про кухарів.

У Кіровоградській області готують кухарів у 14 закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Одним з таких закладів є Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти “Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі” (Кропивницький район, загальний випуск 2020 року – 183 учні, у тому числі 58 за професією кухаря. Ознайомитись з інформацією про ліцей можливо на його вебсторінці).

Випуск учнів 2020 року в ліцеї проведено за такими професіями:

кухар;

кухар, майстер ресторанного обслуговування.

У розділі III “Результати опитування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року” комплексного звіту “Ринок праці Кіровоградської області. 2021” опрацьована інформація як відносно блоку професій з приготування страв та напоїв (у тому числі кухарів) по Кіровоградській області, так і щодо 10 пілотних областей.

Частка чоловіків серед випускників професій з приготування страв та напоїв склала 47%, жінок – 53%.

 

Детальніше за посиланням: http://licey.kr.ua/

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора