Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Понад 70 переселенців знайшли роботу на Кіровоградщині

Дата: 29.04.2022 13:36
Кількість переглядів: 140

Починаючи з 24 лютого 2022 року, по допомогу в пошуку роботи до центрів зайнятості області звернулись 680 громадян із числа внутрішньо переміщених. Найбільше громадян з Харківської, Донецької, Херсонської та Київської областей.   

Переважна більшість переселенців звернулися до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 207 осіб.

У період з 24 лютого по 28 квітня 2022 року статус безробітного отримали 403 особи.

Наразі за сприяння служби зайнятості працевлаштовано понад 70 внутрішньо переміщених осіб на посади: лікаря-анестезіолога, організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, слюсаря-ремонтника, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування, оператора комп’ютерного набору, водія, фрезерувальника, електрогазозварника.

Для з’ясування потреб у працевлаштуванні інших громадян, які переміщуються на Кіровоградщину з територій, де ведуться активні бойові дії, усіма центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості  проводяться виїзні заходи. Зокрема, у місцях компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб, у приміщеннях штабів територіальних громад, на території населених пунктів, де громадяни даної категорії проживають у приватному секторі.

Проведено понад 60 заходів для 1,3 тис. внутрішньо переміщених осіб. До окремих зустрічей залучалися й представники Управління Держпраці в  Кіровоградській області, центрів безоплатної вторинної правової допомоги та  ГО «10-е квітня» та ін. Під час заходів проводиться анкетування внутрішньо переміщених осіб працездатного віку щодо їхньої потреби у працевлаштуванні.  На сьогодні  анкетуванням охоплено понад 1000 осіб, кожен четвертий з яких шукає роботу, в тому числі тимчасову або за сумісництвом.

 

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора