Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Як стати конкурентним кваліфікованим працівником? Опануйте професію оператора верстатів з програмним керуванням!

Дата: 09.05.2022 13:34
Кількість переглядів: 130

Хочете опанувати основи програмування обладнання з числовим програмним керуванням токарно-фрезерної групи на мові програмування G-код, застосовувати обладнання лазерної та плазмової різки – здобувайте за сприяння служби зайнятості професію «Оператор верстатів з програмним керуванням».

Роботу ці фахівці знайдуть у сфері машинобудування, верстатобудування, авіа- і суднобудування, деревообробки і меблевого виробництва.

Цікаво? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування, адже навчання розпочинається 16 травня 2022 року.

Проводитимуть навчання викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 4,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

повна/базова загальна середня освіта;

вік особи не менше 18 років;

медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора