Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 19.05.2022 07:38
Кількість переглядів: 961

Споконвіку українці свято шанували вишиту сорочку. За цим оберегом їх упізнають в усьому світі. Для кожного з нас - це спомин про рідний дім, про рідну землю, про мамину пісню, батьківську хату, дідусеву казку, бабусину посмішку. Вишиванка – це наш символ, це традиція прийти на допомогу один одному, це родовідна пам’ять, це наша славетна історія. Тож обов’язок нинішнього і прийдешніх поколінь - не розгубити, зберегти і передати наступникам наше  національне багатство і наші українські традиції.

Цьогоріч же День вишиванки набув особливого значення. Сьогодні російська орда прийшла на нашу землю, щоб вбити українців, саме за нашу ідентичність - за нашу мову, нашу віру і наш генетичний код, який  живе, у тому числі, у вишиванці.

Сьогодні вишиванка робить нас монолітною нацією, готовою чинити потужний супротив агресору і  єднає з усім світом. У такій нашій єдності ворог точно не має жодного шансу. Ми обов’язково переможемо рашистів! Ми відбудуємо наші зруйновані міста і села, ми загоїмо свої рани  та зробимо всю Україну ще кращою і заможнішою. І знову вийдемо всією громадою у День вишиванки на вулиці , щоб квітли  українські візерунки – символи нашого незламного духу.

З Днем української вишиванки!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора